Apteka, siatka leków. Czy potrzebujemy tego wszystkiego? Wiele przypadków wymaga interwencji specjalisty, jednak z przeziębieniem często możemy poradzić sobie sami. Z pomocą przychodzi ekologiczna apteczka. Numerem jeden oczywiście jest czosnek.

Jak jeść?

Czosnek lekarstwo praktycznie na wszystko. Zalecany przez specjalistów jest w niewielkiej dawce, wystarczy jeden ząbek by poczuć zmiany zachodzące w naszym organizmie. Po pierwsze regularne spożywanie tego niewielkiego warzywa wzmacnia system odpornościowy w wyniku działania związków siarki z naszego ciała zostają usunięte chorobotwórcze drobnoustroje.

Proste, niewielka profilaktyka pomoże zredukować wiele schorzeń, które często pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie.
Czosnek jest także bardzo ważny w profilaktyce leczenia zmian nowotworowych. Zapewne nie posiada właściwości, które cudownie chorego uzdrowią, jednak potrafi podnieść kondycję naszego organizmu.

Do szczęścia wiele więcej nie potrzeba, pieniądze nie dadzą wszystkiego. Często zauważamy to w momencie, gdy dopada nas nieuleczalna choroba. Warto sięgnąć po naturę i chociaż przez chwilę powalczyć z otaczającym nas światem.